Żłobek Miejski

"MISIAKOWO"

w Rudzie Śląskiej

 

STRONA BIP
PRACA/REKRUTACJA
INFORMACJE
INFORMACJA O JAKOŚCI POWIETRZA
Z ŻYCIA ŻŁOBKA
ZAJĘCIA OTWARTE
Archiwum
INSTRUKCJA OBSŁUGI BIP
Biuletyn Informacji Publicznej (w skrócie BIP) to publikator teleinformatyczny służący powszechnemu udostępnianiu informacji publicznej, w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci Internet.

Publikowane informacje zgromadzone są w menu po lewej stronie oraz na stronie głównej BIP. Pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści podstrony biuletynu z informacjami.

Treści informacji publicznej są redagowane za pomocą: tekstu, załączników w postaci plików do pobrania, zdjęć i grafik.

Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie należy kliknąć na wybranej pozycji menu.

Pod każdym zamieszczonym na stronie BIP komunikatem znajduje się odnośnik "rejestr zmian". Po kliknięciu na ww. odnośnik zostanie otwarte okno, w którym znajdują się informacje dotyczące osoby, która informację wytworzyła i udostępniła oraz daty wytworzenia i udostępnienia informacji.

BIP wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji pozwalającą szybko dotrzeć do poszukiwanych treści. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy w polu tekstowym wpisać wybrane słowo i kliknąć przycisk „szukaj”, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukiwanej podstrony należy kliknąć odnośnik.

Podstawa prawna BIP:
- Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.
Wytworzył:A.B.2011-06-11
Udostępnił:2011-06-11 15:46:29
Zmodyfikował:2011-06-11 16:17:55
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )